PRZEGLĄDAĆ KATEGORIE

O nas

Salvia Paradise to czeska firma rodzinna zajmująca się importem ziół i ich przetwarzaniem na ziołowe środki wspomagające zdrowie i zdrowy styl życia już od 2008 roku.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z Salvia Paradise?

Zakup wysokiej jakości surowców od hodowców.

Zawsze wolimy kupować zioła bezpośrednio od hodowców lub ze zbiorów w ich ojczyznach.

Certyfikacja BIO

Stawiamy na surowce pochodzące z produkcji ekologicznej i rolnictwa ekologicznego. Surowce kupujemy wyłącznie od certyfikowanych dostawców. Nasza własna produkcja jest regularnie kontrolowana przez organizację certyfikującą ABCERT AG.

Wielokrotna kontrola surowców

Surowce, które kupujemy są sprawdzane już podczas ich selekcji. Ponadto poddajemy je wstępnej kontroli, a następnie przechowujemy w kontrolowanych warunkach gwarantujących utrzymanie ich stałej jakości.

Własny zakład produkcyjny

Surowce przetwarzamy we własnym zakładzie produkcyjnym. W 2019 roku wybudowaliśmy nową, nowoczesną halę produkcyjną wyposażoną w najnowsze technologie produkcyjne.

System HACCP

Produkty powstają w naszym własnym zakładzie produkcyjnym, w którym obowiązuje system HACCP, dzięki czemu cały proces produkcyjny od zakupu surowców do wysyłki gotowych produktów mamy pod ścisłą kontrolą.

 

Szeroki zakres zastosowań

Naszym celem jest dostarczanie klientom wysokiej jakości naturalnych produktów wspierających ich zdrowie, zawierających maksimum substancji aktywnych w wygodnej dla nich formie. W naszym asortymencie można znaleźć wegańskie kapsułki ze 100% zawartością ziół, wyjątkowe nalewki bezalkoholowe, proszki ziołowe o wysokiej zawartości i użyteczności substancji aktywnych, standaryzowane ekstrakty i wiele innych produktów.

Stały rozwój

Wraz z naszym zespołem fitoterapeutów stale tworzymy nowe produkty zgodnie z najnowszą wiedzą naukową. Już nie możemy się doczekać, aby przedstawić Państwu nasze kolejne nowości.

Nasza nagroda

Naszą nagrodą jest zadowolenie naszych klientów, którzy regularnie do nas wracają oraz ich pozytywne reakcje na portalach ocen.